Globalincentive.pl

Jak kupować - poradnik dla poszukujących wykonawców

Jeśli poszukujesz firmy, która zorganizuje dla Ciebie firmową imprezę, wyjazd dla klientów, spotkanie pracownicze, konferencję lub szkolenia, albo przygotuje catering to Globalincentive.pl jest idealnym miejscem na zamieszczenie zapytania o tego typu usługi. Dzięki obecności ponad 3 tys. sprawdzonych partnerów na Twoje zapytanie otrzymasz konkurencyjne oferty, z których będziesz mógł wybrać dowolną, najbardziej Tobie odpowiadającą.

krok 1

Wypełniasz formularz dodawania zapytania, w którym określasz podstawowe informacje na temat planowanego wydarzenia, takie jak np. planowana data wydarzenia (może być to przybliżona data), ilość osób, data do kiedy oczekujesz na oferty. Pamiętaj: zapytania dodajesz zawsze bezpłatnie! Oznacza to, że dajemy Tobie możliwość pozyskania ofert z rynku bez ponoszenia przy tym żadnych dodatkowych kosztów!

Dodatkowo podajesz dane kontaktowe, w tym nazwę firmy i NIP - tak, byśmy mogli zweryfikować Twoją wiarygodność. Jesteśmy portalem dedykowanym branży MICE dlatego szczególnie zależy Nam na weryfikacji partnerów korzystających z naszej platformy.

Masz również możliwość ukrycia swoich danych dzięki czemu składający oferty będą widzieli wyłącznie nazwę Twojej firmy, natomiast oferty dla Ciebie zostaną przez nich załączone na platformie. To oszczędzi Tobie czas potrzebny na odpowiadanie przez telefon czy maila.

dodawanie zapytania
krok 2

Otrzumujesz email z podsumowaniem wypełnionego formularza, w którym możesz raz jeszcze upewnić się, że wszystkie podane przez Ciebie informacje są poprawne. Jeśli coś się nie zgadza, lub popełniłeś gdzieś błąd w opisie - możesz jeszcze edytować Twoje zapytanie. Jeśli wszystko jest OK - potwierdzasz zapytanie klikając przycisk "OPUBLIKUJ ZAPYTANIE".

dodawanie zapytania
krok 3

Twoje zapytanie pojawia się na platformie Globalincentive i od tej chwili partnerzy mogą przygotowywać dla Ciebie oferty.

Na Twoją skrzynkę trafia druga przesyłka email od Nas - login i hasło do logowania się na naszej platformie. Za ich pomocą możesz zalogować się do swojego Panelu Klienta, z którego możesz śledzić status swojego zapytania.

panel klienta
krok 4

Po zalogowaniu możesz przeglądać szczegóły swojego zapytania, zmienić termin składania ofert lub zakończyć zapytanie.

Możesz także dodać zmiany do treści zapytania, np. dopisać nowe istotne informacje, które pozwolą firmom przygotować jeszcze ciekawsze oferty. Jednocześnie abonenci platformy mogą zadawać Tobie pytania, które pojawią się pod Twoim zapytaniem. Na te pytania staraj się odpowiadać możliwie szybko, by uczestnicy postępowania mogli uzyskać wiedzę niezbędną do prawidłowego przygotowania ofert.

zapytanie
krok 6

Gdy opłynie termin składania ofert będziesz mógł zobaczyć oferty, które na Twoje zapytanie złożyli abonenci platformy (klikając w "Zobacz oferty").

Spośród otrzymanych ofert wybierasz tę, która Tobie najbardziej odpowiada. Możesz poinformować uczestników postępowania o swoim wyborze korzystając z formularza po prawej stronie.

złożone oferty